Наше товариство є учасником ринку електроенергії, таким як і обленерго. Ми пропонуємо своїм споживачам принципово нові, цивілізовані відносини споживача і постачальника електроенергії. Відносини, в яких враховані інтереси не тільки постачальника (як при роботі з постачальником-монополістом обленерго), а й споживача.
 

Головна мета нашої діяльності - допомогти споживачеві максимально можливо зменшити платежі за спожиту електроенергію відповідно до чинного законодавства. Ми  враховуємо інтереси не тільки постачальника (як це буває при роботі з постачальником-монополістом, як обленерго), а й споживача. Співпрацюючи з нами, ви зможете бути впевнені що ваші інтереси враховані.
           Це досягається шляхом  поставки для Вашого підприємства електричної енергії з Оптового ринку електроенергії (ОРЕ), згідно з погодинним тарифами. При цьому Ви отримуєте цілий спектр юридичних та фінансових переваг, а саме - значно спрощуються взаємини постачальник-споживач, Ваше підприємство не лімітується по потужності і за кількістю спожитої електроенергії, а значить, і відсутні штрафи за перевищення даних лімітів, оплата за спожиту електроенергію без передоплати і т.д.

    ТОВ «ПРОМАТОМ» є клієнтоорієнтованим товариством, нашою  метою є  мінімізація витрат для отримання максимального економічного ефекту. Проведення ретельного і кваліфікованого аналізу для виявлення технічних, юридичних та економічних можливостей та розробка організаційно - технічних заходів з метою зниження витрат на електроенергію.
            Почати співпрацю з нами легко і безпечно. Більш того, почавши співпрацю з нашою компанією, споживач може легко його припинити за своїм бажанням і вибрати собі іншого постачальника.
                Працювати з нами зручно, комфортно і приємно. І це не тільки наша думка, так кажуть наші споживачі.

Ми самостійно готуємо і подаємо документи, необхідні для забезпечення електроенергією наших споживачів. Простіше кажучи, ми здійснюємо поставку електроенергії «під ключ», надаючи споживачеві і його співробітникам максимальний комфорт «безхмарного» енергоспоживання.
На відміну від інших постачальників, ми доброзичливі і не створюємо нашим споживачам зайвих незручностей, які не влаштовуємо різноманітних перевірок, звітів і т.п. Ми пропонуємо мінімум формалізму. Таким чином, співпрацюючи з нами, ви і ваші співробітники не будете піддаватися додатковому стресу.

Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу нашим споживачам. Володіючи великими професійними знаннями і багаторічним досвідом роботи на ринку електроенергетики, ми постачаємо наших споживачів цінною інформацією, необхідною для прийняття правильних рішень, ефективно консультуємо споживачів в питаннях енергоспоживання.
Ми розуміємо потреби наших споживачів і орієнтуємося на них у своїй роботі.