Знижки на електроенергію та переваги оплати для споживачів.

 

Як незалежний постачальник, Компанія ТОВ «ПРОМАТОМ» має можливість продавати багатьом своїм споживачам електроенергію зі знижкою (у порівнянні з вартістю електроенергії у постачальника-монополіста).

Завдяки цьому Компанія ТОВ «ПРОМАТОМ» має можливість продавати деяким своїм споживачам електроенергію за ціною нижче, ніж постачальники-монополісти. Таким чином, споживач платить менше за одне і те ж кількість спожитої електроенергії.

Зрозуміло, можливість Компанії ТОВ «ПРОМАТОМ» впливати на вартість електроенергії для споживача не є абсолютною і залежить від різних обставин, таких, як оптова ціна електроенергії, графік споживання електроенергії конкретним підприємством, обсяги споживання електроенергії підприємством і інших.

Специфіка ринку електроенергії така, що неможливо встановити якийсь фіксований розмір знижки для всіх споживачів. У кожному конкретному випадку розмір знижки визначається індивідуально для конкретного підприємства і залежить від ряду факторів, таких, як подобовий графік споживання електроенергії підприємством, місце розташування підприємства, обсяги споживання електроенергії підприємством і інших.

Найчастіше розмір знижки становить кілька відсотків від вартості споживаної електроенергії в порівнянні з вартістю такої ж кількості електроенергії у постачальника-монополіста (наприклад, у обленерго). На перший погляд, розмір знижки може здатися незначним, але якщо подивитися на зекономлені суми в якомусь періоді (наприклад, квартал, рік), їх розмір буде значним. До того ж така знижка приносить істотну економію реальних, «живих» коштів підприємства. Особливо така економія відчутна для підприємств, в затратах яких вартість споживаної ними електроенергії становить значну частку.

Для точного визначення знижки, яку ми можемо надати конкретному підприємству, нам необхідно отримати основну інформацію про підприємство і проаналізувати графік добового споживання електроенергії підприємством за більш-менш тривалий період (найкраще за поточний рік і та  попередній рік). Чим якісніше інформація, тим точніше буде прогноз знижки.

Щоб визначитися зі знижкою, яку може отримати ваше підприємство, зв'яжіться з нами і ми зробимо необхідні розрахунки. 

 

Вигідні умови оплати.

На відміну від інших постачальників, Компанія ТОВ «ПРОМАТОМ» надає своїм споживачам можливість не робити повну передоплату за електроенергію. Так, купуючи електроенергію у постачальника-монополіста, споживач повинен заплатити наперед повну вартість електроенергії, яку він збирається спожити в наступному місяці (тобто здійснити повну передоплату електроенергії в розмірі її місячної вартості). Це призводить до вилучення значних грошових коштів з обороту підприємства. При цьому вилучаються реальні, «живі» гроші. В результаті підприємство, як правило, постійно відчуває дефіцит оборотних коштів.

 

Процедура переходу споживача від монополіста до ТОВ «ПРОМАТОМ».           

Споживач, після прийняття рішення про перехід до ТОВ «ПРОМАТОМ»  на купівлю електроенергії повинен виконати наступні кроки:

  1. Укласти договір купівлі-продажу  з ТОВ «ПРОМАТОМ» ..
  2. Довідку про стан обліку електроенергії у споживача та інші необхідні документи оформлює ТОВ «ПРОМАТОМ»,  Вам необхідно тільки їх підписати.

 

 

 

Обсяги і потужність електроенергії, штрафи

 

Наші споживачі споживають електроенергію комфортно, потрібної потужності і в потрібних обсягах, що не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживаної електроенергії. Це важлива перевага співпраці з нашою компанією, дає нашим споживачам значні фінансові вигоди.

 

Про ліміти і штрафи за їх перевищення.

Закон України «Про електроенергетику», ст. 26 передбачає грошові санкції (штрафи) за перевищення споживачем а) ​​договірної величини обсягу споживаної електроенергії і б) договірної величини потужності споживаної електроенергії.

Ці «договірні величини» встановлені для кожного споживача електроенергії. Якщо споживач купує електроенергію у постачальника за регульованим тарифом, розмір цих величин є фіксованим і не може змінюватися з часом. Фіксований розмір цих величин вказується у відповідних договорах споживача з таким постачальником. Таким чином, купуючи електроенергію у обленерго, споживач завжди, незалежно від обставин і їх зміни, обмежений в обсягах і потужності електроенергії, яку він має право спожити. Якщо споживач перевищить встановлені ліміти обсяги і потужності, йому доведеться сплатити за це штрафи.

Штрафи за перевищення цих договірних величин стягуються в подвійному розмірі вартості електроенергії, яка перевищує договірну величину (ліміт) обсягу споживання електроенергії,